top of page

Ubrania są dla Ciebie,
nie Ty dla ubrań!

Chcesz cieszyć się szafą skomponowaną z myślą o Tobie? Pokazać swój styl poprzez ubrania?Wypełnić ją ubraniami, które są wygodne i dobrej jakości i dodatkowo pasują do Twojego stylu? 

Dobrze trafiłaś!

Moja
historia

Poznaj mnie

Skończyłam kurs stylistki u Osy Osobistej Stylistki. Wg mnie ubrania są ważnym środkiem przekazu. Mówią o tym kim jesteś, jakie masz podejście do świata, co robisz na co dzień. Chcę pokazać Ci świat, w którym ubrania w Twojej szafie są nie tylko piękne i do Ciebie pasują, ale są też wygodne i mogą Ci służyć na lata.

Chcę poznać Twój styl, zobaczyć co Ci się podoba

i na tym zbudować Twoją nową szafę!

Portret biurowy

Ta usługa obejmuje zakupy online - stworzę dla Ciebie 3 propozycje stylizacji - nie tylko na social media (YouTube, Instagram, TikTok), ale też na co dzień. Wszystkie ubrania będą nawiązywały kolorystycznie ale też formą i charakterem do marki, którą tworzysz.

Inne stylizacje stworzę dla specjalistów, bazujących na wiedzy i charyzmie, którzy preferują marynarki, czy garnitury, a inne dla artystek i rękodzielniczek - bardziej zwariowane z akcentem na dodatki!

Usługę wykonuję online.

Razem przejrzymy i przeanalizujemy stan Twojej szafy. Może się okazać że część z tych rzeczy jest już zbędna, są za małe, nie w Twoim obecnym stylu lub mają za duży rozmiar. Określimy, co sprawia że pewne ubrania uwielbiasz nosić a część z nich jeszcze ma metki. Dobierzemy też kolorystykę ubrań tak, by podkreślała Twoją urodę. Skupimy się na tym co chcesz osiągnąć z nową garderobą!

Wskażę Ci też, gdzie możesz oddać zbędne rzeczy!

Usługa stacjonarna - Gdynia, Sopot, Gdańsk.

szafa

Każda kolejna godzina 200 zł

Zakupy

Brakuje Ci ubrań? Razem opracujemy plan - czego potrzebujesz, jakie cele chcesz osiągnąć stylizacją. Chcesz postawić na szafę kapsułową? Jesteś miłośniczką polskich marek odzieżowych,  wolisz zakupy ze znanych Ci marek - znajdę dla Ciebie minimum 3 stylizacje, których elementy będziesz mogła dowolnie miksować! Listę ubrań wraz z linkami wyślę Ci mailem!

Zbliża się ważna okoliczność, a Ty nie masz się w co ubrać? Ślub, chrzciny, wystąpienie publiczne czy Sylwester - zawsze znajdziemy odpowiednią stylizację!

 

Zapraszam do konsultacji online, najpierw  określimy potrzeby, styl i budżet. Przygotuję 3 propozycje stylizacji wraz z bezpośrednimi linkami do sklepów.

Wesele

Zarezerwuj termin

Zarezerwuj termin, nie trać życia na niewygodne ubrania! Jeśli nie jesteś pewna, która usługa jest dla Ciebie najlepsza - umów się na bezpłatną konsultację, pomogę Ci dokonać wyboru!

bottom of page